Ana Sayfa Dünyadan Haberler AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu kimdir?

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu kimdir?

4 dak. okuma süresi
0
0
0
ak parti duzce il baskani hasan senguloglu kimdir VvVE1Xpd

AK Parti’de Düzce İl Başkanlıüı’nda görev değişimi yaşandı. Milletcekili aday adaylığı nedeniyle görevinden istifa eden Mustafa Keskin’in yerine Hasan Şengüloğlu atandı. Daha önce AK Parti’de önemli görevleri yerine getiren Hasan Şengüloğlu’nun kim olduğu partililer ve vatandaşlar tarafından merak edilmeye başlandı. İşte AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu hayatı…

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu kimdir?

Hasan Şengüloğlu AK Parti’de önemli görevler üstlenmiştir. Düzce halkı tarafından yakından tanınan Hasan Şengüloğlu daha önce Düzce Merkez İlçe Başkanı olarak görev yapıyordu.

Seçimlere sayılı günler kala milletvekili aday adayı olmak isteyenler istifalarını da açıklamaya başladı. Mustafa Keskin’in istifasının ardından AK Parti Düzce İl Başkanlığı için yoklama yapıldı.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı için İl Başkan Vekili Ersin Gökçe ile Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu dün genel merkeze davet edildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan görüşme sonucu Düzce İl Başkanlığına Hasan Şengüloğlu’nu atadı.

Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu mazbatasını Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan aldı.

Hasan Şengüloğlu’nun İl Başkanlığına atanması sonrası Düzce Merkez İlçe Başkanlığına da yeni bir atama yapılacak. Şengüloğlu’ndan boşalan İlçe Başkanlığına kimin atanacağı önümüzdeki günlerde yapılacak görüşmelerden sonra belli olacak.

Şengüloğlu’ndan boşalan İlçe Başkanlığına kimin atanacağı önümüzdeki günlerde yapılacak görüşmelerden sonra belli olacak.

Daha Fazla Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunu da Okuyabilirsiniz

Kanada, sahte belgelerle ülkeye gelen yüzlerce Hindistanlı öğrenciyi sınır dışı ediyor

Kanada, sahte belgelerle ülkeye gelen yüzlerce Hindistanlı öğrenciyi sınır dışı ediyor …