Ana Sayfa Ekonomi Haberleri Analist: Gelecek Vaat Eden 10 Altcoin Bunlar!

Analist: Gelecek Vaat Eden 10 Altcoin Bunlar!

5 dak. okuma süresi
0
0
0
analist gelecek vaat eden 10 altcoin bunlar 7lC61kX7

Kripto analisti Ben GCrypto gelecek vadeden ilk 10 altcoin projesinin listesini paylaştı. Analist, seçiminde piyasa değeri 10 milyon doların altında olan projeleri dikkate alıyor. Listenin ilk sırasında Inverse Finance ve onuncu sırada Atletico Madrid tokeni yer alıyor.

Gelecek vaat eden altcoin projeleri

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasası, yükseliş yörüngesinden biraz saptıktan sonra yeninden yörüngeye döndü. Lider kripto Bitcoin (BTC), günlük bazda %2’lik artışla 21.300 doların üzerine çıkmayı başardı. Altcoin’ler de çoğunlukla onu takip etti ve piyasa yeniden yeşillendi. Bu ortamda, kripto analisti Ben GCrypto, gelecek vaat eden ilk on altcoin projesinin bir listesini oluşturdu. Bununla birlikte, kriter olarak projeleri piyasa değeri 10 milyon doların altında olanlardan seçti. Bu bağlamda GCrypto, şu açıklama eşliğinde hazırladığı grafiği paylaştı:

Piyasa değeri 10 milyon doların altında olan gelecek vaat eden ilk 10 proje. Bu kez, bize göre mevcut piyasa değeri 10 milyon doların altında olan ve daha yakından inceleyebileceğiniz ilk 10 projenin bir listesini yaptık.

Listedeki altcoin’lere bir göz atalım

Listede ilk sırada 10 milyon dolarlık piyasa değeri olan Inverse Finance (INV) var. Altcoin, CoinMarketCap’te 965. sırada yer alıyor ve yazının yazıldığı sırada 46,70 dolardan işlem görüyor. Ayrıca token fiyatı son 24 saatte %14,75 yükseldi. 24 saatlik işlem hacmi ise %191 artış kaydetti.

Analistin gelecek vaat eden altcoin listesinde ikinci sırada GoChain (GO) var. Altcoin’in piyasa değeri 9.019.984 dolar ve yazının yazıldığı tarihte 0,007601 dolardan işlem görüyordu. Projenin 24 saatlik işlem hacmi de son 24 saatte %83 düştü. Bununla birlikte GO fiyatı, son 30 gün içinde %30 artış kaydetti. Listenin üçüncüsü, 9,6 milyon dolarlık piyasa değerine sahip ApeX Protocol (APEX). Son 30 gün içinde altcoin %19,2 oranında değer kaybetti. XDEFI Wallet (XDEFI), 9,6 milyon dolarlık piyasa değeriyle dördüncü sırayı aldı. Token son 30 gün içinde %14,1 artış kaydetti.

pNetwork (PNT), Jones DAO (JONES), Dego Finance (DEGO), Cream ve CoW Protocol sırasıyla beşinci, altıncı, yedinci, sekizinci ve dokuzuncu sıraları aldı ve sırasıyla 9,5 milyon dolar, 9,4 milyon dolar, 8,9 milyon dolar ve 8,8 milyon dolarlık piyasa değerine sahip. Listedeki onuncu altcoin Atletico Madrid’in FAN token’i ATM. Token’ın 8,6 milyon dolarlık bir piyasa değeri var ve son 30 gün içinde %38,5’in üzerinde artış kaydetti.

Daha Fazla Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunu da Okuyabilirsiniz

Getir’den hack’lenme iddialarına cevap

Türkiye’nin en büyük girişimlerinden Getir ve bünyesindeki BiTaksi’nin gün içerisinde hack…