Ana Sayfa Ekonomi Haberleri Arianee Nedir? ARIA20 Ne İşe Yarar?

Arianee Nedir? ARIA20 Ne İşe Yarar?

6 dak. okuma süresi
0
0
1
arianee nedir aria20 ne ise yarar sewYShmz

Arianee nedir? Arianee (ARIA20), NFT teknolojisi ile markalı ürünlerde devrim yaratmayı amaçlayan bir Blockchain projesidir. Kriptokoin.com olarak bu makalede Arianee nedir, ne sunar, ARIA20 nedir, ne işe yarar ve nasıl alınır gibi merak edilen soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık. Gelin projeyi birlikte inceleyelim.

Arianee nedir?

Arianee, Ethereum ve Polygon ağları üzerinde yer alan bir Blockchain projesidir. Bu proje, NFT varlıklarının getirdiği bazı özellikleri kullanarak, markalı ürünlerde devrim yaratmayı amaçlar. Buna göre bir NFT, benzersiz bir tokendir. Bu tokenlerin sahiplikleri Blockchain üzerine işlenir. Böylece sahibi, dijital olarak o varlığı elinde tuttuğunu kanıtlama avantajına sahip olur. Arianee, bu sahiplik yapısını markaların ürünlerine getirmeyi amaçlıyor. Bunun için, Ethereum’un sunduğu akıllı sözleşmeleri kullanıyor.

Arianee ne sunar?

Arianee protokolü, sertifika adı verilen özel varlıkları hayata geçirdi ve bunların yönetimini destekledi. Bu sertifikalar, temelde Ethereum Blockchain’in ERC-721 standardı ile uyumlu, NFT varlıklarını içeriyor. Bunlar dağıtık bir defterde veri baskısı olarak depolanan benzersiz meta verileriyle barındırılıyor. Böylece, dijital veya gerçek hayattaki benzersiz bir ürünü temsil edebiliyorlar. Arianee’nin dağıtık Blockchain mimarisi ona çeşitli avantajlar da sağlıyor. Bunlar arasında daha yüksek çalışma hızı ve sansür direnci yer alıyor.

Arianee protokolü, değerli ürünler için kalıcı, güvenli ve özgün dijital sertifikalar oluşturmaya yönelik standart bir süreç yaratıyor. Bunu ise NFT varlıkları ile gerçekleştiriyor. Arianee projesi tarafından tasarlanan sertifika NFT’leri sahteciliği büyük ölçüde azaltma potansiyeli taşıyor. Buna göre lüks markalar, Arianee’nin teknolojisi aracılığıyla ürünlerini Blockchain ile güvence altına alabiliyor. Bu arada sertifikalar, mesajlar yoluyla markalar ve müşterileri arasında özel ve güvenli bir iletişim kanalı da üretiyor.

ARIA20 nedir? Ne işe yarar?

ARIA20, Arianee protokolünün yerel kripto para birimidir. Bu kripto para birimi, Ethereum ağı üzerine ERC-20 standardı ile inşa edildi. ARIA20, ağ içerisinde çeşitli kullanım durumlarıyla öne çıkıyor. Bunlar arasında Sertifikaların oluşturulması ve mesajlaşma ve başta geliyor. Ayrıca token, sahiplerini ödüllendirmek için özel bir model ile çalışıyor. Buna göre protokolde harcanan ARIA20 tokenleri, ekosistemdeki diğer token sahipleri arasında paylaştırılıyor. Buna ek olarak token sahipleri, staking yoluyla da pasif gelir elde edebiliyor.

Arianee nedir? ARIA20 nasıl alınır?

Yazının yazıldığı sırada Arianee (ARIA20) iki kripto para borsasında işlem görüyor. Bunlar sırasıyla Bittrex ve QuickSwap. Tokeni satın almak isteyen yatırımcıların, bu borsalardan birine üye olması, üyeliklerini doğrulaması ve ardından cüzdanlarına para yatırması gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra yatırımcılar, bakiyelerine bağlı olarak ARIA20’yi satın alabiliyor.

Daha Fazla Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunu da Okuyabilirsiniz

ABD’de “para çekme” telaşı… 126 milyar dolar

Önce Silikon Vadisi Bankası ardından iki bankanın daha batması ABD ve dünya çapında krize …