Büyük Tahmin: DOGE, LUNC ve SHIB Ocak’ta Bu Seviyelerde!

Kripto para piyasası zorlu geçen bir yılı bitirmek üzere. Piyasa katılımcıları, 2023’ün ne getireceğini merak ediyor. PricePredictions’daki makine öğrenimi algoritmaları, DOGE, LUNC ve SHIB için yılbaşı fiyatlarını tahmin etti.

Shiba Inu (SHIB) için 1 Ocak 2023 fiyat tahmini

Kripto para piyasası 2023’e girmeye hazırlanıyor. Shiba Inu (SHIB) traderları ve yatırımcıları, geçtiğimiz aylarda zorlu bir dönemden geçen altcoin’i yeni yılda nelerin beklediğini anlamaya çalışıyor. Kripto izleme platformu PricePredictions’daki makine öğrenimi algoritmaları, 21 Aralık’taki verilere göre, Shiba Inu’nun 1 Ocak 2023’te 0,000008071 dolardan el değiştireceğini tahmin ediyor.

Analitik platformu, hareketli ortalama (MA), hareketli ortalama yakınsama farklılığı (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve Bollinger Bantları (BB) gibi teknik göstergeleri dikkate alıyor. SHIB tahmin fiyatı, önceki yıla göre %2,62’lik bir düşüş öngörüyor. Basın zamanında altcoin, 0,000008288 dolardan işlem görüyor.

SHIB 30 günlük fiyat tahmini / Kaynak: PricePredictions

Bu arada, TradingView’de 1 aylık göstergelerde izlenen duyarlılık büyük ölçüde düşüş tarafında. Özet 7’de ‘güçlü satış’ gösteriyor. Osilatörler ise 1’de ‘satış’ alanında duruyor. Ayrıca, hareketli ortalamalar 6’da ‘güçlü satışı’ işaret ediyor.

SHIB duyarlılığı 1 günlük göstergeler / Kaynak: TradingView

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Shiba Inu’nun dünyanın en büyük kripto borsası Binance’te 2022’de en çok izlenen ilk üç kripto para biriminden birisi oldu. SHIB, piyasa devleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) ardından listeye girdi. Kötümser tahminler, buna rağmen geliyor.

Dogecoin (DOGE) için 1 Ocak 2023 fiyat tahmini

Kripto piyasası katılımcıları, FTX çöküşünün sonuçlarından muzdarip. Bu belirsiz ortamda, 2023’ün Dogecoin (DOGE) için ne getireceğini anlamaya çalışıyorlar. Kripto izleme platformu PricePredictions’daki makine öğrenimi algoritmaları, 16 Aralık verilerine göre, Dogecoin’in 1 Ocak 2023’te 0,079835 dolardan el değiştireceğini tahmin ediyor. . Basın zamanında DOGE, 0,08272 dolardan işlem görüyor. Bu doğrultuda platform, DOGE fiyatından %3,49’luk bir düşüş öngörüyor

Dogecoin 30 günlük fiyat tahmini / Kaynak: PricePredictions

Özellikle, TradingView’de 1 günlük göstergelerde ifade edilen duygu da büyük ölçüde olumsuz. Özet şu anda 14’te ‘satış’ bölgesinde duruyor. Osilatörler ise 8’de ‘nötr’ü gösteriyor. Ayrıca, hareketli ortalamalar 12’de ‘güçlü satışa’ işaret ediyor.

DOGE duyarlılığı 1 günlük göstergeler / Kaynak: TradingView

Bu arada CoinMarketCap’teki kripto topluluğu, Dogecoin’in 31 Aralık 2022’de fiyatının 0,098 dolar olacağını tahmin ediyor. Böylece, PricePredictions’tan farklı olarak yılın dönüşü için DOGE fiyatı konusunda yükseliş bekliyorlar.

Terra Classic (LUNC) için 1 Ocak 2023 fiyat tahmini

Kripto oyuncuları, destansı çöküşe rağmen aralarında güçlü bir ilgi düzeyini korumayı başaran Terra Classic (LUNC) dahil olmak üzere önde gelen bazı dijital varlıklar için yeni yılın neler getireceğini merak ediyor. Kripto izleme platformu PricePredictions’daki makine öğrenimi algoritmaları, 21 Aralık verilerine göre, LUNC fiyatının 1 Ocak 2023’te 0,000126 dolar olacağını tahmin ediyor. Platform, yazının yazıldığı tarihteki 0,00013 dolar olan LUNC fiyatından %3,07’lik bir düşüş öngörüyor.

LUNC 30 günlük tahmin / Kaynak: PricePredictions

Özellikle, TradingView’de 1 günlük göstergelerde ifade edilen duygu ağırlıklı olarak düşüş eğilimi gösteriyor. Osilatörler sekizde ‘nötr’ü gösterirken, hareketli ortalamalar 11’de ‘güçlü satışı’ işaret ediyor. Ayrıca, özet şu anda 13’te ‘satış’ bölgesinde duruyor.

LUNC duyarlılığı 1 günlük göstergeler / Kaynak: TradingView

İlginç bir şekilde, Kasım ayının sonunda CoinMarketCap kripto topluluğu, 25 Kasım’da LUNC fiyatının 31 Aralık 2022’de 0,0002582 dolar olacağını tahmin etti. LUNC’nin mevcut fiyatı ve piyasada yaygın olumsuz duygu göz önüne alındığında, bu kadar kısa bir sürede bu büyüklükte bir hareket pek olası değil.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir