Dogecoin Değil: Bu Meme Coin İçin Boğa Tahmini Yapıldı!

Kripto analisti Filip L’ye göre, popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB) fiyatı, bir kırılma yakın olduğundan daha fazla konsolide oluyor. Analist ayrıca, ‘Dogecoin Katili’nin, piyasalara zarar veren hisse senetlerindeki satışlara direndiğini söylüyor. “Her an bir kırılma görmeyi bekleyin” diyen analist, SHIB’den umutlu. Çünkü şimdi daha yüksek bir kırılma için olgunlaştığını düşünüyor. Filip L’nin Dogecoin rakibi Shiba Inu için yaptığı analizleri okuyucularımız için hazırladık.

‘Dogecoin Katili’, trene binmek için son çağrıyı yapıyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasası sis bulutunun içinde yön bulmaya çalışıyor. Shiba Inu (SHIB) fiyatı şu anda yatay işlem görmeye devam ediyor. Bu arada, hisse senedi piyasalarını şiddetli ve kötü bir fırtına yıpratıyor. Hisse senetleri üçüncü haftasında burun dalışı yaparken, SHIB oldukça iyi durumda. Ayrıca, meme coin’i fırtınaya iyi direnç gösteriyor. Cuma günü bir yerde bir kopuş yakın. Bu yüzden, inişler ve çıkışlar birbirine doğru daha da sıkışıyor.

Shiba Inu, Cuma günü ASIA PAC ve Avrupa seansları sırasında günün en yüksek ve en düşük seviyeleri arasındaki fark yeniden küçüldükçe daha da güç kazanıyor. Bunun yanı sıra, önceki günlerin genel düşük ve yüksek seviyeleri de daha da düşüyor. Konsolidasyon artık net ve beklediğimiz dönüm noktasının her an gelmesi mümkün.

Böylece SHIB fiyatı, haftanın son sıkışıklığını görecek. Ayrıca, ABD Dolarının Perşembe gününden itibaren güçlenmesinin ardından yeniden zayıfladığını ve hisse senetlerinin hafifçe yeşile döndüğünü görünce, yukarı yönlü bir kırılma elde etti. 55 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile sınır gelirken 0,00000955 ABD Doları yakınlarındaki gerçek sınır test edilmeden önce, ilk olarak 0,00000900 ABD Dolarının gelmesini bekleyin.

SHIB günlük fiyat grafiği

Tabii ki, aşağı yönlü risk, 2023’teki durgunluğa hazırlanan hisse senetlerindeki mevcut düşüş trendiyle birlikte geliyor. ‘Dogecoin Katili’ olan Shiba Inu aynı girdaba çekilirse, 0,00000800 doların altına hızlı bir düşüş mümkün. Oradan, Haziran ayından 0,00000738 dolara yükselen bu piyasa seviyesi, ayılar için short pozisyonlarına oturmak ve bu seviye yerine kar almak için zorlayıcı hale geliyor.

Basın zamanında Shiba Inu, günlük bazda %0,22 artışla 0,000008326 dolardan işlem görüyor. Ayrıca meme coin’i, haftalık bazda %2,25 yükseliş kaydetti. Bununla birlikte SHIB, geçen yıl Ekim ayı sonunda gördüğü 0,000088845 dolarlık zirvesinden %90 uzakta duruyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir