Efsane Analist, Dipten Topladığı 5 Altcoin ve Tahminlerini Açıkladı!

Popüler bir kripto para analisti olan Michael van de Poppe, radarına aldığı bazı altcoin projelerini paylaştı. Analist, söz konusu projeler için beklentilerini seviyeler vererek açıkladı. İşte analistin izleme listesindeki coin’leri ve olası fiyat seviyeleri…

Analistin listesinin başında lider altcoin var

Yakından takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, Ethereum’un (ETH) aylarca süren düşüş hareketinin ardından bir rahatlama rallisi için hazırlandığını söyledi. Popüler analist, ETH’nin kayıplarının bir kısmını telafi etmesini ve 1.300 dolar aralığına çıkmasını beklediğini söylüyor. Kriptokoin.com verilerine göre ETH, şu anda 1.222 dolar seviyelerinde el değiştiriyor. Analiste göre son birkaç gündür piyasalarda olumlu işaretler gelse de, çeşitli endekslerin zayıflık göstermesi önem kazanıyor.

Trader ayrıca, Fetch.ai’dan (FET) bahsetti. FET varlığı olduğunu belirtirken bu coin’de yükselişte olduğunu aktardı. Fetch.ai, finansal hizmetler, akıllı şehirler veya esnek ekonomi gibi faktörlerin çalışmasını sağlayan uygulamalar için bir platform görevi görmeyi amaçlar.  Merkezi olmayan bir makine öğrenme sistemidir.  FET konusunda iyimser olan Van de Poppe, kısa sürede altcoinin potansiyel olarak yüzde 15 daha fazla yükselmesini beklediğini söylüyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Hala FET’te alt seviyelerin doldurulmasını bekliyorum. Baktığım seviyeler: 0,0775 dolar ve 0,068 dolar.

Analist, biriktirdiği coin’leri paylaştı

Kripto alanındaki birçok kişi hala piyasaları aşağı çeken başka bir tasfiye dalgası beklerken, Van de Poppe ayıların son noktalarında olduğunu söylüyor. FTX’in çöküşüne, bunun neden olduğu domino etkisine ve büyük FUD seline işaret etti.  Mevcut durumda ayıların aşırı coşku içerisinde olduğunu aktarıyor.

Diğer yandan Michael van de Poppe, fiyatlardaki son düşüşe rağmen birikim aşamasında olduğu kripto paraları paylaştı. Analistin tweet’ine göre Cosmos (ATOM), Polkadot (DOT), Chainlink (LINK) ve Ethereum’da (ETH) birikim yapıyor.

Analistten şaşırtan Türkiye tweet’i

Son olarak Michael van de Poppe, Türkiye ile ilgili bir tweet attı. Analist, doğum gününü Türkiye’de kutlama olasılığına işaret etti. Bu sırada, bir etkinlik oluşturabileceğini de söyledi. Analistin tweet’inde aşağıdaki ifadeler yer aldı:

Türkiye’de ticaret yapan ve kriptoya yatırım yapan bir ton insan olduğunu biliyorum. Doğum günümü İstanbul’da kutlamak, bir etkinlikte konuşmak ve başka bir etkinliğe de kendim ev sahipliği yapmak istiyor olabilirim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir