Newton Nedir? NEW Coin Ne İşe Yarar?

Newton nedir? Newton (NEW), toplum temelli ekonomiyi yaratmak için altyapı ve uygulamalar inşa eden bir Blockchain projesidir. Kriptokoin.com olarak bu makalede Newton nedir, ne sunar, NEW coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcılar tarafından merak edilen soruları yanıtladık. Gelin kurumsal ekonomiyi toplum tabanlı bir ekonomiye dönüştüreceğini iddia eden bu projeyi birlikte inceleyelim.

Newton nedir?

Newton Project, toplum temelli ekonomi için altyapı oluşturmayı amaçlayan Blockchain tabanlı bir projedir. Bu proje, yönetim, işbirliği ve teşvikler etrafında hizmetler üretir ve bunları kullanıcılarına sunar. Böylece kurumsal ekonominin, toplum temelli adil bir ekonomiye dönüşmesine katkı sağlar. BNB Chain üzerinde çalışan ekosistem, toplum ekonomisine katkıda bulunan herkesi teşvik eder. Bununla birlikte ağ ve projenin arkasındaki ekip tamamen merkeziyetsiz bir şekilde çalışır. Projenin ekibi, teknik uzmanlardan, e-ticaret girişimcilerinden ve diğer endüstri seçkinlerinden oluşur.

Newton ne sunar?

Proje, temel kamu zinciri olan New Chain de dahil olmak üzere tam yığın bir teknoloji mimarisine sahiptir. 18 Aralık 2018’de piyasaya sürülen ağ, bir ana zincir ve alt zincirden oluşur. Ayrıca POA adı verilen kendine has bir konsensüs mekanizması ile yüksek ölçeklenebilirliğe sahiptir. Projenin web sitesine göre Blockchain, saniyede 5,000 işlem gerçekleştirebilmektedir. Bu Newton’daki perakandeci ve kullanıcıların iyi bir deneyim elde etmesine olanak tanır.

Ekosistem, gerçek iş değeri olan dApp’leri destekler. Bu dAapp’ler arasında dijital kimlik, kredi, tedarik zinciri, dijital pazarlama, işlemler ve ödemeler, güvenilir fiziksel kanallar, kendi kendini finanse eden altyapılar yer alır. Ağ, DeFi, varlık ticareti, E-ticaret ve NFT’leri destekler. Böylece kullanıcılar için tam teşeküllü bir ekonomik model sağlar. Kullanıcılar, merkeziyetsiz Newton ağı içerisinde çeşitli yollarla gelir elde edebilir.

NEW coin nedir? Ne işe yarar?

NewMall, Blockchain ve diğer teknolojileri birleştiren ve perakandecilerden oluşan bir pazardır. Newton teknolojisi sayesinde NewMall, dev ticari aracıları ortadan kaldırır. Bu ekosistemde herkes satıcıyı tavsiye eder, herkes teşvik edilir, herkes her şeyden yararlanır. Tüm bunlarda projenin yerel kripto para birimi olan NEW coin kullanıcıları teşvik etmektedir. Buna göre platforma katkı sağlayan kullanıcılar, NEW coin ile ödüllendirilmektedir.

Newton nedir? NEW nasıl alınır?

Newton, Binance DEX, Huobi ve MEXC kripto para borsalarında işlem gören bir BEP-20 tokenidir. Kullanıcıların NEW satın alabilmesi için bu borsalardan birine üye olması ve oluşturdukları hesaba NEW coin paritelerine uygun bir varlık yatırması gerekmektedir. Bunları eksiksiz bir şekilde yapmalarının ardından kullanıcılar, ilgili parite üzerinden satın alma işlemini tamamlayabilir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir