Santiment Duyurdu: Bu 4 Altcoin Boğa Resmini Boyadı!

Blockchain istihbarat firması Santiment, yüksek performans beklediği altcoin projelerini paylaştı. Santiment paylaştığı tweette, birkaç altcoin projesinin adres faaliyetlerine ve bazı metriklerine dikkat çekti. İşte ayrıntılar…

Bu altcoin projelerinin ağ aktiviteleri dikkat çekiyor

Santiment, belirlediği altcoin projelerinin diğer kripto para birimlerini geride bırakacağını söyledi. Blockchain istihbarat firması YFI’ya dikkat çekti. Firmaya göre YFI’in ağ aktivitesi, bir konsolidasyon döneminden sonra oldukça etkileyici bir şekilde arttı. Ayrıca firmanın raporu, altcoin REN’in ağ etkinliğinin, projenin “karmaşık finansal durumu” nedeniyle YFI kadar artmadığını gösterdi. Bununla birlikte, Santiment’in incelediği bir altcoin de UNI. UNI, projenin NFT pazarını duyurmasından önce güçlü bir büyüme yaşadı. Rapora göre, UNI için ağ etkinliği büyümeye devam etti. Santiment ayrıca tweet’inde şunları belirtti:

YFI, UNI ve REN adres aktivitesinde büyük artışlar görünüyor ve şu anda fonlarını taşımak için uyanan cüzdanlar var. Diğerleri çamura saplanıp kalıyor ve geride kalma olasılığı daha yüksek.

yearn.finance (YFI) fiyatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 6.7’lik bir düşüş yaşadı. Fiyatı ise şuan 5.995,86 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. REN (REN) fiyatı ise son 24 saatte yaklaşık yüzde 3.7’lik bir kayıp yaşadı. Altcoin fiyatı şuan 0,082793 dolar seviyelerinden. Uniswap (UNI) fiyatı da son 24 saatte düşüş yaşadı. Fiyatı ise yüzde 6.8’lik düşüşle 5,56 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor

Balinalar bu altcoin’den biriktirmeye devam ediyor

XRP balinaları, çantalarını doldurmak için kripto piyasasında kaydedilen fiyat düşüşünden yararlandı. Bu büyük yatırımcılar token’leri hızla satın alıyor. Böylelikle ellerinde bulundurdukları arz yüzdesini artırıyorlar. Geçen ay, bu büyük balinaların varlıklarında önemli bir artış görüldü ve kümülatif toplam varlıkları şimdiye kadarki en yüksek seviyelerinden birine ulaştı. Santiment’ten alınan veriler, bakiyelerinde 100.000 ila 10 milyon token bulunan XRP balinalarının varlıklarının son beş haftada yüzde 6’dan fazla arttığını gösteriyor. Aşağıdaki grafik, geçen ay bu balinaların, özellikle de 1 milyon ila 10 milyon token’e sahip olanların varlıklarının arttığı net bir yükseliş eğilimi gösteriyor.

XRP’nin fiyatı Çarşamba günkü FOMC duyurusunun etkilerini hâlâ hisseden kripto piyasası ile birlikte hareket ediyor. Bununla birlikte, XRP balinaları arasındaki bu net birikim eğilimi bir ralliye yol açabilir. Santiment verileri ayrıca daha küçük adresler arasında bile birikim gösterdi. Bu nedenle XRP’nin hafta bitmeden 0,4 dolar direnç seviyesini test etmesi olası. Hafta sonu piyasalarıyla ilişkili düşük oynaklık, XRP’nin rallisinin önüne geçebilir. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, XRP yatırımcıları SEC ile devam eden davanın olumlu sonuçlanmasını beklediği için token toplamaya devam ediyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir