Shiba Inu, Gizemli Bir Özel Geri Sayım Başlattı

Shiba Inu ekibi, özel geri sayım bağlantısı içeren bir paylaşım yaptı.

Shiba Inu ekibi, bir yenilik ve güncelleme yaparken takipçilerini şaşırtmayı seviyor. Shiba Eternity’nin piyasaya duyuruluşu, özel kampanyalar ve metaverse çalışmaları gibi çok daha fazlası karşımıza sürpriz olarak çıktı. Heyecan ortamı yaratmak isteyen Shiba Inu geliştiricileri yine kesin detay ya da ipucu içermeyen bir gönderi paylaştı.

Shiba Inu Ekibi, Özel Geri Sayım Sitesi Paylaştı

Shiba Inu ekibi, karanlıkta pencereden dışarı bakan bir Shiba Inu köpeğinin resmiyle birlikte bir geri sayım sayacını gösteren bir web sitesine bağlantı yayınladı.

Shiba Inu, Twitter üzerinden yaptığı link paylaşımında “Lütfen DNS’in doğru şekilde yayılmasına izin verin, web sitesinin bazı kullanıcılar için boş yüklenmesi durumunda, birkaç dakika içinde yeniden yüklemeyi deneyin.” sözlerine yer verdi.

Doğal olarak bu tweet Shiba Inu hayranlarını şaşırttı ve meme kripto para biriminin arkasındaki geliştirici ekibin neler yapabileceği konusunda spekülasyon yapmalarına neden oldu. SHIB’e adanmış bir hesap “Emniyet kemerlerinizi hazırlayın” şeklinde bir tweet attı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir