Shiba Inu Mucidi Beklenen Haberi Sonunda Duyurdu!

Son dönemlerin en çok konuşulan altcoin projelerinden biri kuşkusuz ki Shiba Inu. Shiba Inu güncelleme ve geliştirme çalışmalarıyla ön plana çıkmaya başladı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi dün, meme coin, birçok geliştirme duyurusu yapmıştı. Shytoshi Kusama ise, bir Telegram güncellemesinde Shibarium beta testinin yakında başlayacağını açıkladı. İşte ayrıntılar.

Çok beklenen Shibarium beta testi çok yakında..

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi, topluluk tarafından Shytoshi Kusama takma adıyla tanınıyor. Kusama, yaylaştığı bir Telegram güncellemesinde Shibarium’dan bahsetti. Geliştirici, çok beklenen Shibarium Beta test aşamasının yakında başlayacağını açıkladı. Inu etkileyicisi KURO SHIBARMY JPN, bu Telegram ekran görüntüsünü paylaştı. Telegram mesajının ekran görüntüsüne göre, Kusama ilk önce “cidden, geliyor” dedi. Sonrasında ise, Shiba Inu için bir Ethereum L2 ölçeklendirme ağı olan “Beta, Shibarium’a yakın” dedi.

Shiba Inu topluluğunun üyeleri, Shibarium’un yakında piyasaya sürülmesinden duydukları heyecanı dile getirdiler. Bununla birlikte, Shibarium’un Merge adlı geliştirme ekiplerinden biri, bu yılın başlarında L2 ağı için beta testinin Eylül 2022’nin sonuna kadar başlayacağını açıklamıştı. Ancak, Shibarium teknik bir sorunla karşılaştığı için işler planlandığı gibi gitmedi ve bu da ekibin projenin lansman tarihini zorlamasına neden oldu.

Shiba Inu yatırımcıları hayal kırıklığına uğradı

SHIB yatırımcıları, bazı ekip üyelerinin bir geri sayım paylaşmasının ardından, Shibarium’un lansmanının yakın olduğuna inanıyordu. Ne yazık ki, birçoğu geri sayımın web sitesi yükseltmesi için olduğunu öğrenince hayal kırıklığına uğradı. Bununla birlikte, Web sitesi yükseltmesinden sorumlu bir Shiba Inu üst düzey geliştiricisi olan SHIB Trophias, web sitesinin Shibarium’un lansmanı için gerekli olduğunu ortaya koydu. Trophias yaptığı açıklamada şunları söyledi:

İlk şey ana web sitemizi güncellemek. Buna çok ihtiyaç var ve bu, Shibarium’un Beta lansmanına doğru ilerlerken ilk adımımız. Web sitesinin tamamı bir kerede başlatılmaz. Aşamalı sunumlar gerçekleşecek ve mümkün olduğunca sorunsuz hale getirmeye çalışacağız.

Bu arada, ekip Shibarium Beta testi için kesin bir tarih seçmedi. Noel tatili yaklaşırken, Shibarium Beta testinin gelecek yılın başlarında yayınlanması bekleniyor. Bununla birlikte, Shiba Inu fiyatı düşüş ivmesini sürdürüyor. Meme coin fiyatı bir haftada yaklaşık yüzde 9.4, son 24 saatte ise yüzde 1.2’lik bir düşüş yaşadı. Popüler meme coin fiyatı şuan 0,00000831 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir