Şirket kurarak bir haftada Karadağ’a gidebilirsiniz

Yurt dışına taşınmak isteyenler için Karadağ güzel bir fırsat yarattı.Avrupa Birliği’nden gelen son haberlere göre, Karadağ’ın Türkiye ve Kosova için vize uygulaması istendi. Karadağ’a gitmek kolay ve avantajlı hale geldi. 2023 yılında ise şartları değişip zorlaşacağı belirtiliyor. Şirket kurarak sadece 1 haftada Karadağ’a gidebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Bu durumun bir başka avantajı ise ailenizi yanınızda götürüyor olmanız. 2025 yılında Avrupa Birliği üyesi olması beklenen Karadağ, yurt dışı için güzel bir fırsat olarak görünüyor.

Peki Karadağ’a gitmek için neler yapmak gerekir?

Öncelikle şirketinizi kurarken doğru bir danışmanlık şirketinden hizmet almalısınız. Danışmanlık şirketinin profesyonel güvenilir, muhasebe ve danışmanlığı bir arada veren bir şirket olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Eğer Karadağ’da çalışıyorsanız ve gayrimenkul alarak yaşama zorunluluğunuz bulunmuyor. Karadağ’da şirket kurarak 1 yıl geçerli oturum izni alabiliyorsunuz. Şirket kurmanın yanı sıra gayrimenkul alımında da oturum iznini sahip olabiliyorsunuz.

Avrupa ile ticaretin kolay olduğu Karadağ’a taşınmak isterseniz bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. .

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir