Stranger Things’in evreninde geçecek anime dizisi “Stranger Things Tokyo” geliyor

What’s on Netflix tarafından elde edilen bilgiler, dizinin isminin Stranger Things Tokyo olacağını gösterirken Tokyo’da yaşayan iki kardeşin yaşadığı maceralara odaklanacağını ortaya koydu.

Webtekno’nun haberine göre 2016 yılında yayınlanmaya başlayan Netflix dizisi Stranger Things, günümüzün en popüler yapımları arasında yer alıyor. Matt Duffer ve Ross Duffer tarafından yaratılan dizinin dördüncü sezonu, mayıs ayında çıkış yapmış ve büyük beğeni toplamıştı.

Yapımın yaratıcıları, 2024 yılında çıkması beklenen beşinci sezonla final yapılacak olsa da geçtiğimiz aylarda haber vererek evrenin genişleyeceğini ve birçok yeni yapımın izleyiciyle buluşacağı duyurmuştu.

Bugün ise Stranger Things’in geleceği hakkında bir gelişme yaşandı. What’s on Netflix’in aldığı duyumlara göre dizinin evreninde geçecek bir anime dizisi üzerinde çalışılıyor. 

İddiaya göre Stranger Things animesi ‘Stranger Things Tokyo’ ismine sahip olacak ve 1980’li yılların Tokyosu’nda geçecek

Sitenin edindiği bilgilere göre Stranger Things’in ilk spin-off’u olacağı tahmin edilen yapım, video oyunlarını çok seven iki kardeşe odaklanacak. Tokyo’da yaşayan ve ikiz olan bu kardeşler, dizide görülen karanlık evren ‘Upside Down’la karşılaşırken büyük maceralara atılacak. Buna ek olarak gelen bilgiler, yeni dizinin toplamda 6 saatlik bir süreye sahip olacağını ortaya koyuyor.

 

 

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir