Superman’den sonra Black Adam 2 filmi de iptal edildi

Webtekno’nun haberine göre Son dönemde Marvel’ın çok gerisinde kalan DC, evrenini yeniden yapılandırma yolunda ilerlerken son günlerde önemli haberler geldi. DC’nin bu yapılandırma çerçevesinde en popüler karakterlerinin yeni filmlerini bile gözden çıkardığı ortaya çıkmıştı.

İlk olarak Wonder Woman 3 iptal edilmiş, ardından Henry Cavill‘li yeni Superman de iptal edilmişti. Diğer karakterlerin kaderi de merakla beklenirken, bugün son haber Black Adam 2’den geldi.

Dwayne Johnson: Black Adam 2 de iptal edildi

Dwayne Johnson, yaptığı açıklamada, “Tutkulu kardeşlerim, Black Adam’ın yeni DC evrenindei geleceğine dair merakla beklenen haberini paylaşmak istedim. James Gunn ve ben iletişime geçtik ve Black Adam, hikâyenin ilk bölümünde yer almayacak. Ancak, DC ve Seven Bucks, Black Adam’ın DC çoklu evreninin gelecek bölümlerinde kullanılması üzere en değerli yolları keşfetmek üzere anlaşmaya vardı. James ve ben birbirimizi yıllardır tanıyoruz ve her zaman birbirimizin başarısını destekledik. Bugün de bu farklı değil ve ben her zaman DC’nin (ve Marvel’ın) kazanmasını ve İYİ KAZANMASINI destekleyeceğim” dedi.

Neler yaşanmıştı?

DC, Wonder Woman 3’ü iptal etmiş; Superman ve diğer karakterlerin filmlerinin de iptal edebileceği ortaya çıkmıştı.

Wonder Woman

Superman 

The Flash

Aquaman

Hollywood Reporter’ın paylaşımına göre Wonder Woman’ın üçüncü filmi, şimdiden iptal edildi. Filmin iptal gerekçesiyse yönetmen Patty Jenkins’e “Proje, seri için henüz belirlenmekte olan planlara uymuyordu” olarak sunuldu.

Diğer filmlerin iptali de aynı açıklamada yer alan “sonraki adımlar hakkında karar verilmedi” ifadeleriyle gündeme geldi. Gunn ve Safran’ın orijinal Justice League filmiyle bağlantılı tüm karakterlerin aşamalı olarak kaldırılmasını değerlendirdiği açıklandı.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir