Ana Sayfa Ekonomi Haberleri Ünlü Analistler: 2023’ün En İyisi Bu Altcoin Olacak!

Ünlü Analistler: 2023’ün En İyisi Bu Altcoin Olacak!

15 dak. okuma süresi
0
0
0
unlu analistler 2023un en iyisi bu altcoin olacak gLBGMiAb

Merkezi Olmayan Borsalar (DEX’ler) şüphesiz 2023’te gündemde. Özellikle de FTX ile olanlardan sonra. 2022’de, muhtemelen bilmediğiniz en büyük merkezi olmayan borsa olan KyberSwap, bildiğiniz birçok platform için milyarlarca dolarlık işlem gerçekleştirdi. Kripto uzmanı Stu L, altcoin projesini detaylı bir şekilde inceliyor.

KyberSwap’in 2022 incelemesi

Bir DEX toplayıcısı olarak KyberSwap’in rolü, takaslar için likidite ve harika fiyatlar sağlamaktır. Bunu birçok farklı uygulama, protokol ve Blockchain’de yapıyor. Ve tekliflerinizi sürekli iyileştirmek için çalışmadan Kyber’ın yaptığı gibi en derin likiditeye ve en iyi fiyatlara sahip olamazsınız. İşte Kyber’ın 2022’de başardıklarından bazıları.

1) Elastic Launch

Yaz aylarında KyberSwap, Elastic’i piyasaya sürdü. Elastic’in amacı, likidite sağlayıcılarına kazançlarını en üst düzeye çıkarmak için paralarını nasıl ve ne zaman kullanacakları konusunda maksimum esneklik sağlamak. Bunu yapma biçimleri, LP’lerin her token paritesi için özelleştirilmiş aralıklar belirlemesine izin vermek. Bu aynı zamanda biz takasçılar için daha iyi fiyatlandırma ve daha az kayma anlamına da geliyor.

2) Multi-chain ile entegrasyon

Bu, Kyber 14 on-chain çalıştığı için birlikte çalışabilirlik adında büyük bir şey. Bu Ekim entegrasyonu ile herhangi iki Blockchain arasında köprü kurabilirsiniz. Üstelik bunu sorunsuz bir şekilde ve aynı takas işleminin parçası olarak yapmanız mümkün. DeFi’yi insanlar için bundan daha kolay ve daha erişilebilir kılan bir şey düşünmek zor. Kyberswap, herkesin herhangi bir kripto parayı 14 farklı Blockchain’den herhangi birinde hareket ettirmesine izin veriyor.

3) Transak ortaklığı

DeFi’yi insanlar için sorunsuz köprü oluşturmaktan daha kolay hale getiren bir şey varsa, o zaman bu, kriptoya geçiş için daha kolay bir rampa olabilir. Transak ile ortaklığın Temmuz ayında duyurulması, insanların aşağıdakilerle doğrudan DeFi’ye katılmasına olanak tanıyor:

 • Banka veya kredi kartı
 • GooglePay
 • ApplePay
 • Banka transferi
 • SEPA

DeFi’de başlamayı hiç bu kadar kolaylaştırmadı. Ve KyberSwap’teki tüm takas ve çiftlik seçenekleriyle, yeni başlayanların da 6 farklı protokole atlamasına gerek yok.

4) Üst katman 2 DEX’ler

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, 2022 boyunca KyberSwap, büyük Ethereum Layer 2 ağları Arbitrum & Optimism için en iyi DEX oldu. Likit staking lideri Lido Finance ile büyüyen ilişkisi bunun bir nedeni. Bu Layer 2’ler ve Ethereum’un kendisi arasında kolay köprü kurmak başka bir neden. Bu, Polygon’daki 3 numaralı DEX ve orada da hızla büyüyor.

Daha fazla Blockchain’deki daha fazla insan, KyberSwap’i kullanmanın ne kadar kolay olduğunu keşfediyor. Tekrar tekrar kullanmak için geri gelmeye devam ediyorlar. Bu büyük 4 öğenin etrafındaki eğilimi fark etmiş olabilirsiniz. Her şey Kyberswap ürünleri ve hizmetleri yapmakla ilgili:

 • Daha iyi
 • Daha fazla kişi için daha erişilebilir
 • Tüm kullanıcılar için daha verimli
 • Başlamak daha kolay
 • Para kazanmak daha kolay

Altcoin için 2023 planı ne?

KyberSwap’in yeni yılda yaptığı ilk harika şey, Vietnam, Hanoi’deki yeni ve güzel bir merkeze taşınmak oldu. Ve bu yeni alanı 2023 yol haritasındaki pek çok şeyle iyi bir şekilde kullanıyorlar. 2022 başarılarından da gördüğünüz gibi, genellikle Kyber Network’ün yapmayı planladığı şeyi yapıyorlar. İşte 2023 için dokunulanlar:

1) KyberSwap’te kullanıcı arayüzünü/kullanıcı deneyimini iyileştirmek

Altcoin, CeFi’nin geçen yıl tüm sektör üzerinde nasıl olumsuz etkileri olduğunu gördü. Hepimizin yaptığı gibi. Dolayısıyla 1. Hedef, daha fazla insanın CeFi’den DeFi’ye geçmesini sağlamak. Bu, DeFi erişimini daha fazla kişi için genişletmek gibi önceki yıllara ait hedeflerle zaten tutarlı. Daha fazla insanın DeFi’yi benimsemesini sağlamanın önemli bir yolu da sorunsuz, kolay bir kullanıcı deneyimine sahip olmak. Hem kullanıcı arayüzü hem de deneyim, bizim gibi kullanıcıların KyberSwap’i kullanma şekli önümüzdeki yıl içinde gelişecek.

Bu alanda yardımcı olacak birkaç araç, alım satım için limit emirleri ve kalıcı sözleşmeler eklemek. Sürekli sözleşmeler, gelecekte son tarihi olmayan vadeli işlem sözleşmeleri. GMX ve dydx’te tonlarca hacim artışı sağlıyorlar. Bu yüzden bu KyberSwap için akıllıca bir hareket. Ekip ayrıca, traderların ve sahiplerin yeni yılda potansiyel ek özellikler olarak isteyebilecekleri diğer işlevleri araştırıyor. Limit emirleri zaten burada:

Araştırılan diğer bazı işlevler şu anda şunları içerir:

 • Portföy Yönetimi araçları.
 • Önceden programlanmış bir şekilde DCA (dolar maliyeti ortalaması) ile yatırım yapmak, böylece onu ayarlayabilir ve unutabilirsiniz.
 • Toplayıcı akıllı sözleşmelerinde, şu anda olduğundan daha fazla zincirde daha iyi fiyatlara erişebilmeleri için iyileştirmeler.

2) Daha fazla likidite madenciliği kampanyası

Likidite, bu altcoin projesi için büyük bir tema. Bunun nedeni, KyberSwap’in kriptoda şu anda iyi likiditeye sahip birkaç yerden biri olması. Ve DEX’inde sunmak için daha fazla, daha iyi ve daha ucuz likidite arıyor. Lido ile hem Lido Staked Ether hem de paketlenmiş bir versiyonla çalışmak için yapılan anlaşma, liquid staking ile daha fazlasını yapmak için büyük bir adımdı. Ama Kyber’ın yaptığı tek şey bu değil. Ve onlar da Lido ile durmuyorlar. Bu ortaklık 2023’te büyüyecek. DEX ve MAI stablecoin ihraççısı QiDAO ile ortaklık da büyüyecek.

zkBOB ve Umami Finance ile başlayan yeni Trading Grant programı, daha büyük DeFi ekosistem oyuncularını kendine çekiyor. Program, takas veya ticaret yapmak için KyberSwap’i kullanmayı ve ödül olarak Kyber’ın yerel KNC tokenini kazanmayı içeren bir trade yarışmaları grubu.

Daha Fazla Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunu da Okuyabilirsiniz

İkinci el araçlarda yaş ortalaması 15

Sıfır araçlara olan talep karşısında sıralar 2024’e kayarken, ikinci elde de yoğun bir sat…