Uzman, Sepetindeki Coinleri ve Altcoin Stratejilerini Paylaştı!

Kripto para meraklısı ve içerik yaratıcısı Ben Armstrong, yeni bir video yayınladı. Armstrong, “2023 Crypto Portfolio STRATEGY!” başlıklı videosunda 2023 için kripto stratejilerini paylaştı. Bununla birlikte analist, altcoin dolar maliyet ortalaması ile oldukça iyi performans gösteren” portföyün genel bir analizini sundu. İşte ayrıntılar…

Analist portföyünde bu altcoin projelerini tutuyor

Kripto para etkileyicisi Ben Armstrong paylaştığı yeni videosunda, kripto para piyasaları hakkındaki görüşlerini açıkladı. Analist, özellikle gelecek yıl kripto kışının etkili olacağını söyledi. Ayrıca, şiddetli bir kripto kışına dayanma stratejilerini paylaştı. Armstrong özellikle, 25.000 dolarlık portföyün ayrıntılarını paylaştı. Bununla birlikte, portföyünün yaklaşık 6000 dolar düştüğünü de belirtti. Daha sonra, 10.000 dolarlık portföy, Kucoin ISO 20022 portföyü ve sırasıyla neredeyse %24, %9 ve %25 oranında düşen 1 bin dolarlık portföy de dahil olmak üzere diğer portföylerinin düşüşlerini anlatmaya devam etti.

Ayrıca Armstrong, portföylerinde tuttuğu stabilcoin’lerin listesini de verdi. Bununla birlikte, tüm portföylerde stabilcoin’lerin %10’dan fazla olduğunu belirtti. Stablecoin USDC ile ilgilendiği için, “ISO 20022’de bunun bir kısmını uygulamaya başlıyor olabileceğini” açıkladı. Armstrong, 1 bin dolarlık portföyde stablecoin’lerin %15-%20 civarında bir paya sahip olduğunu belirtti. Ayrıca, bu stablecoin’leri elinde tutmasının başlıca sebebini gösterdi. Analist onları, gelecek için yaşanablecek büyük çöküşlerden kaçmanın bir aracı olarak görüyor. Analist yaptığı açıklamada şunları belirtti:

Şu anda kripto piyasalarında bulunduğumuz yerin altına düşersek, o zaman bu stablecoin’leri uygulamaya başlarım.

Armstron, stabilcoin’lerin önemine dikkat çekti

Buna ek olarak analist, Bitcoin 15.000 ila 20.000 dolar arasında durduğu sürece stabilcoin’lerin piyasaya eklenmeyeceğini söyledi. Bitcoinler 15.000 doların altına düştüğünde, Stabilcoin’lerini piyasaya taşımaya karar verecek. Stratejisinin, kripto alanının en kötü zamanında, Bitcoin 8.000 doların altına düştüğünde, bu stabilcoin’ler sayesinde ayakta kalmak olduğunu söyledi. Armstrong, videoyu sonlandırırken, “sabır” zamanının geldiğini ve şu anda, piyasa “açıkça biraz daha aşağıya” düştüğü için özellikle altcoin projelerinde herhangi bir hareket yapmadığını da sözlerine ekledi.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Bitcoin fiyatı son 1 yılda yaklaşık yüzde 70’lik bir düşüş yaşadı. Piyasalara baktığımızda; lider kripto para birimi BTC bugün %1.23 değer kazandı. Bununla birlikte, fiyatı ise 16,832.54 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Ayrıca, lider altcoin Ethereum ise bugün %0.6’lık bir değer kaybı yaşadı. Fiyatı ise 1,219.13 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir