Ana Sayfa Ekonomi Haberleri Uzmanlar: Türklerin Bu 8 Altcoin’i Devasa Yükselebilir!

Uzmanlar: Türklerin Bu 8 Altcoin’i Devasa Yükselebilir!

10 dak. okuma süresi
0
0
0
uzmanlar turklerin bu 8 altcoini devasa yukselebilir Ggr1eeXE

Bu yıl büyüyebilecek ve cüzdanınızda bulundurmaya değer olan bu 8 altcoin için uzmanlar görüşlerini paylaştı.

Analiste göre devasa döngü başlayacak

Popüler ve saygın bir kripto analisti Michael van de Poppe’ye göre BTC ve ETH yeni bir devasa döngünün başlangıcındadır. Van de Poppe ayrıca Twitter’da 646.700 takipçisine BTC ve ETH fiyatlarının önümüzdeki birkaç yıl içinde o kadar yüksek olacağını ve mevcut fiyatlarının inanılmaz geleceğini söyledi.

Van de Poppe, “Komik olan şu ki, bundan birkaç yıl sonra BTC ve ETH’nin mevcut değerlerine güleceğiz. BTC, 200.000 doların üzerinde işlem görürken, ETH büyük ölçüde benimsenecek. Büyük bir yükseliş döngüsüne girmek üzereyiz.” dedi. Ayrıca ETH’nin yakında 1.450 ila 1.600 dolar seviyesinde işlem göreceğini tahmin ediyor.

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere ETH, son 24 saatte yüzde 0,6 artışla 1.592 dolardan işlem görmektedir.

Analist’in altcoin ve BTC için fiyat tahminleri

Önde gelen dijital varlık (BTC) ile ilgili olarak Van de Poppe, BTC’nin mevcut fiyatında herhangi bir uzun girişi hedeflemeyeceğini söyledi.

“BTC, 23.600 dolar seviyesinin üstesinden gelemedi. Ancak bugünün GSYİH verileri, BTC’nin bu direnci aşıp aşamayacağını veya mevcut fiyatının altında işlem yapmaya devam edip etmeyeceğini belirleyecek. Bu nedenle, şu anda herhangi bir uzun girişi hedeflemeyeceğim.”

BTC 22.968 dolardan işlem görüyor. Bu arada saygın kripto analisti, Fantom (FTM) ve Polygon (MATIC) hakkında da bilgiler paylaştı. Van de Poppe, her iki altcoinin de şu anda tavan yaptığını söylüyor. Gerçekte, verilerimiz FTM’nin son yedi günde yüzde 15,78 arttığını ve 0,461 dolardan işlem gördüğünü, MATIC’in ise aynı dönemde yüzde 10,37 arttığını gösteriyor.

Her iki altcoin de piyasadaki en iyi dijital varlıklar arasında en iyi performans gösterenlerdir. Aptos (APT), FTM ve MATIC’e özel atıfta bulunan van de Poppe, traderlar tarafından sergilenen ticaret psikolojilerindeki iki yüzlülüğü kınadı. Ona göre, birçok trader artık MATIC, APT ve FTM’de giriş noktaları arıyor. Ancak aynı traderlar, kripto kışı daha sert vurduğundan geçen ay dijital varlıklarını satmaya istekliydi. Bu arada, APT 5.27 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde yüzde 40.64 arttı.

Uzmanlar AAVE, MATIC ve DYDX fiyatlarındaki artışın nedenlerini paylaşıyor

Santiment’teki analistler, üç altcoinin (AAVE, MATIC ve DYDX) fiyatlarındaki artışın nedenlerini açıkladılar. Analistlere göre, bu üç dijital varlığın fiyatlarındaki artıştan balinaların büyük hacimli birikimleri sorumlu. Analistler, balinaların birikimlerinin geçen aydan bu yana zirveye ulaştığını da sözlerine ekledi.

AAVE, Ethereum tarafından oluşturulmuş bir platformun yönetişim tokenidir, MATIC ise bir Ethereum Layer-2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon’un yerel tokenidir. Bu arada DYDX, kullanıcıların dijital varlıklarını ödünç verebilecekleri ve güvenilir olmayan bir ortamda kripto işlemleri gerçekleştirebilecekleri merkezi olmayan bir borsanın (DEX) yerel tokenidir.

Uzmanların listelediği diğer 3 altcoin

Cosmos (ATOM)

Kullanılabilir veri ve zincirler arası iletişim alışverişinde bulunurken uyumluluk çoğu blok zinciri için büyük bir sorundur. Blockchain kesinlikle zor olduğundan, geliştiricilerin yalnızca iki seçeneği vardır: ya kendi zincirlerini oluşturmak için bir kod çatalı oluşturmak ya da bu sorunları çözmek için ara yazılım veya ara katman sistemlerini kullanmak.

Cosmos, kişiselleştirmeye odaklanır ve Cosmos ara bağlantı protokolü bu şekilde gelişir. Sağladığı araçlar, Cosmos ağında merkezi olmayan uygulamalar oluşturmayı kolaylaştırır.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB), dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olan Binance Exchange tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. BNB’nin temel amacı, kullanıcılara borsadaki işlem ücretlerini ödemek için kullandıklarında indirim sağlamaktır. Bu indirimler, ne kadar tuttuğunuza bağlı olarak çeşitli seviyelerde mevcuttur; daha büyük miktarlarda tutmak size %25’e varan daha yüksek indirim oranları sağlayacaktır.

Ek olarak kullanıcılar Binance tarafından düzenlenen etkinliklere katılarak veya tokenlerini DeFi tokenleri veya USDT veya USDC gibi zaman içinde cüzdan bakiyenize geri çekilebilecek ek getiri sunan stablecoin’ler gibi onlar tarafından desteklenen belirli projelere stake ederek ödüller kazanabilirler.

Polkadot (DOT)

Polkadot (DOT) bir blockchain projesidir. Polkadot, geliştirmeler sağlayarak farklı blok zincirleri arasında uyumluluk sağlar ve yerel tokeni DOT’tur.

Kripto Polkadot hakkında konuştuğumuzda, bir ağ ağı olmayı hedeflediği için gerçekten yenilikçi bir projeyle uğraştığımızı bilmeliyiz. Projenin amacı, bir blok zincirinden diğerine işlemleri güvenli tutarken kolaylaştırmaktır. Tokeni DOT, mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Daha Fazla Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunu da Okuyabilirsiniz

ABD’de “para çekme” telaşı… 126 milyar dolar

Önce Silikon Vadisi Bankası ardından iki bankanın daha batması ABD ve dünya çapında krize …